platforma blogowa portalu Gazeta Współczesna

Lato ze Wspolczesna.pl – czekamy na was!

Wielkimi krokami zbliża się impreza portalu wspolczesna.pl i Gazety Współczesnej. Już w najbliższy weekend na plaży w Dojlidach pojawi się nasz pomarańczowy namiot.

Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco ——————>>>>>

Wydawcy największego w tej części Polski portalu i autorzy najpopularniejszego bloga dziennikarskiego grupy Mediów Regionalnych czyli Karol Wasilewski i Kamil Gopaniuk (Misiek i Tosiek) odsłonią kulisy powstawania wspolczesna.pl. Opowiedzą o pracy dziennikarza, będą do waszej dyspozycji. Będziecie mogli zadawać pytania, robić zdjęcia.

Zaprosiliśmy znane wam z telewizji osoby:

I tak w sobotę o godzinie 11 zobaczycie pokaz umiejętności barmańskich typu flair. Zobaczycie, jak przygotowuje się w efektowny sposób drinki:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=EvkdIrfF7B8[/youtube]

O godzinie 12 przyjedzie do nas Miss Polonia woj. podlaskiego – Paula Zajkowska. Poznacie najpiękniejszą Podlasiankę. Będziecie mogli zrobić z nią pamiątkowe zdjęcia. Zapytać o kulisy Miss Polonia.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9uuzme956vA[/youtube]

Już na godzinę 13 szykujcie się na show Maćka Sikorskiego, znanego z Mam Talent TVN-u. Zobaczycie jego wywiad z Miśkiem na żywo. Tuż po nim czeka na was niesamowity pokaz jego umiejętności.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ly3oNXc01sM[/youtube]

W niedzielę gościem specjalnym będzie królowa disco-polo – ETNA! Pojawi się między godziną 10 a 11.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xDwFT3O29Gg[/youtube]

Serdecznie zapraszamy! Przez dwa dni będziemy do waszej dyspozycji

Komentowanie wpisu jest wyłączone.